İlahi Ekibi

Alanında profesyonel ilahi ekibimiz ile tüm yurt genelinde hafızalarda güzel bir anı olarak kalacak programlar gerçekleştiriyoruz. Dinamik ve güleryüzlü enstrüman grubu, profesyonel ve sesi güzel ilahi sanatçıları ile kalıcı üstün hizmetler vermeye devam ediyoruz. Seyran organizasyon olarak kaliteli ilahi ekibi ile mükemmel ilahili düğünler sunuyoruz. Uzun yılların referansları ve tecrübesi ile memnuniyet garantili etkinlikler oluşturuyoruz.

İlahi Ekibi İle Dini Düğün, Sünnet Organizasyonları, İlahi Konserleri

Toplum tarafından çok sevilen ve beğeni toplayan ilahi sanatçıları ile organizasyonlarınızda sizlerle olmaya devam ediyoruz. Çeşitli etkinliklerde ilahi ekipleri ve ilahi sanatçıları ile sahnelerin en mükemmelini sizlere yaşatıyoruz.İstek eserlerede cevapsız kalmayarak davetlilerin gönlünde yer tutmuş sevdiği ilahileri seslendiriyoruz.

İlahi ekibi olarak sesi güzel, alanında eğitimli, sahne performansı yüksek, sahnedeki sempatik tavırlarıyla davetlilerin gönlünde yer eden ve istek eserlerine cevap verecek kapasitede repertuvarı geniş kaliteli ilahi ekibi ve ilahi sanatçıları ile toplumun yüreğinde yer ediniyoruz. Organizasyonlar için bizi arayarak canlı şekilde izlemek için program yerlerini öğrenebilir ve gelip izleyebilirsiniz.

İlahi Ekibi Kiralama

İlahi ekibi kiralama ve rezervasyon sistemimiz istenilen organizasyon içeriğine karar verdikten sonra karşılıklı sözleşme usulü olarak gerçekleşmektedir.Eğer özel bir sanatçı rezervasyonu yapılacaksa, isim belirtilerek sanatçı adına sözleşme göndermekteyiz.Sözleşme mukabilinde cüzzi bir miktar kapora talep ederek istediğiniz tarihi size rezerve ediyoruz.

İlahi ekibi kiralama fiyatları ve detayları için bizi arayabilir veya Whatsapp destek bölümünden yazılı talepte bulunabilirsiniz.

İlahi Ekibi Kaç Kişiden Oluşmaktadır?

İlahi ekibimiz sizlerin isteğine göre düzenlenmektedir.Örneğin bir adet klavye ve birde önde solist şeklinde iki kişiden oluşan bir ekip en küçük bir ekiptir.Bunun yanısıra orkestra sayısını en az üç enstrumandan düşürmemek gerekirki güzel bir müzik sesi alınabilsin.Aslında tavsiye edilen ortalama bir ekip beş veya yedi kişilik enstrüman grubu ve sahnede kaliteli bir solisttir.Bunun yanısıra şöylede yapılabilir mesela sanatçılarımızın bazıları ile playback usulüde uygulanabilir.Aslında bütün seçimler size aittir.Eğer müzik bilginiz yoksa gelecek ekibin tavsiyesine uymanız size çok fayda sağlayacaktır.

İlahi Ekibinde Hangi Enstrümanlar Kullanılıyor?

İlahi ekibinde kullanılacak enstrümanlarda tamamen kişinin zevkine bağlıdır.Ama bu seçimi sahne alacak sanatçıya bırakmak en akıllıca olur.Mesela bir ilahi ekibinde ney mutlaka bulunması gerekir.Çünkü etkileyici ve muhabbet verici bir sesi vardır.Bunun yanısıra kanun eklenebilir.Vermiş olduğu özel tınılarıyla kulaklara hitabı güzeldir ve müziği zenginleştirir.Güçlü bir enstrumandır.Geçmişten günümüze yerini ve değerini hiç kaybetmeyen def eklenebilir.Zaten canlı enstrüman ekibi isteyen en asgari bu üç enstrümanı tercih etmelidir.Bu enstrümanların yanısıra ud,keman,yaylı tambur,klasik kemençe,klavye ve benzeri enstrümanlar eklenerek orkestra ve müzik sesi zenginleştirilebilir.

İlahi Ekibi ve ilahi Sanatçıları Fiyatları

İlahi ekibi ücretleri ve fiyatları istenilen fiyatları gelecek olan ekibin orkestra kişi sayısına ve sanatçısına göre farklılık arzetmektedir. Programa gidilecek şehrin uzaklığına göre ve gönderilen ekibin kişi sayısına göre değişmektedir. Orkestranın kalitesine göre, birde seçilen sanatçıya görede farklılık göstermektedir. İlahi ekibi fiyatları nı öğrenmek için iletişim bölümünde bulunan irtibat numaramızdan bizi arayarak öğrenebilirsiniz.Kaliteli ekipleri uygun fiyatlara almak için düşünmeden hemen arayabilirsiniz.

İstanbuldan tüm dünyaya ilahi ekibi ve ilahi sanatçılarımızla, semazen ekibi ve diğer organizasyon ekiplerimizle çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

18 Yorum “İlahi Ekibi”

  1. İlahi grubu fiyatları gidilecek yerlere göre farklılık arzetmektedir.Örneğin istanbul ile ankara arasında fark vardır. 05326302810 bu numarayı arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 1. ilahi ekibi sadece düğünleremi gidiyor. biz farklı bir program için profesyonel bir ilahi ekibi tercih etmek istiyoruz. Ücretleri sıkıntı değil ama çok kaliteli bir ilahi ekibi olsun çünkü kurumsal bir organizasyon olacak….birde acil mail ile dönerseniz seviniriz.

  1. Yusuf bey merhabalar… ilahi ekibi sadece düğünler için değil bütün programlara çağırabilirsiniz. Sadece dini konuda sıkıntılı olan programlara gitmiyoruz. Bazı kişiler alkollü programlar için bile semazen ve ilahi talep ediyor onları reddediyoruz…İlahi ekibimiz profesyoneldir…

 2. Gerçekten kaliteli ve profesyonel bir ilahi ekibiniz var. Organizasyonlarda başarılar dilerim…..Sadece tek sıkıntı kredi kartı ödemesini reddetmeniz oldu.İlahi ekibi genel mana iyiydi ama ödeme koşullarını biraz yumuşatın bence. iyi çalışmalar

  1. Erdal bey biz ilahi ekibiyiz bankalarla kredilerle işimiz yok.yanlış anlaşılmasın. ödeme konusundada zorlamıyoruz düğün bitimine kadar yapabiliyorsunuz.Düğünden sonraya bırakmıyoruz sadece bu. iyi günler….

 3. Sayın yetkili ilahi grubu fiyatları için bilgilendirme bekliyoruz. 24 haziranda istanbulda ilahili düğün organizasyonu yapmak istiyoruz. Beykozda ilahi ekibinizi 5 kişilik orkestrası ve ilahi sanatçısı olarak ücreti ne kadar olur.

 4. İstanbulda ilahi ekibi fiyatları için bilgi alabilirmiyiz.? İlahi ekibinin yanında semazen ekibi de talep etsek bize bilgilendirme yaparmısınız?

  1. fatih bey merhabalar. ilahi ekibi için istanbul fiyatlarını ve semazen ekibi fiyatlarını e-posta adresinize gönderdik. teşekkürler

 5. ilahi ekibi için görüşmek üzere randevumu talep ediyoruz sizden ne zaman gelelim ofisinize. 3 kişilik bir ilahi ekibi ve 3 kişilik te semazen 1 kişi de sunucu istiyoruz

  1. esma hanım merhabalar öncelikle; geleceğiniz güne karar verin bizi arayın o saatte ofiste bulunalım inşallah. İlahi ekibi konusunda kaç kişilik isterseniz rezervasyon yaparız.

 6. Sakaryada ilahi ekibi ve semazen ekibi kiralamak istesek nasıl bir yol izlememiz lazım. Nasıl bir düzenleme sunarsınız bize

  1. sakaryada ilahi ve semazen ekibi hizmetimiz var ama orada ekibimiz yok istanbuldan gelerek yapıyoruz programları.İsterseniz örnek paketler bölümünden bir seçim yapın ve videolara bakarak sanatçı seçiminizi yapın arayın detaylı görüşelim, iyi günler

 7. Selamün aleyküm iyi çalışmalar. Bolu da yapılacak bir dini düğün için ilahi ekibi istiyoruz.Örnek paketler bölümünden 3 paket olarak düşünürsek, ilahi sanatçısı olarak Ferhat oğuz veya sedat üstün dersek bolu için fiyatı nedir acaba?

  1. aleyküm selam önder bey. ilahi ekibi fiyatlarını özelden veriyoruz. Çünkü gelen kişi sayısına göre farklılık arzediyor.Bazen aynı kişi sayısı olsa bile sırf kalite farkından veya sanatçı farklılığından ilahi ekipleri fiyatları değişebiliyor.Boluya verilecek ilahi ekibi fiyatı ankarada yanlış anlaşılmaya yol açabiliyor o yüzden mail adresinize gereken bilgi gönderilecektir.Birde sanatçı seçimlerinde tarih çok önemli tarih ve saat bildirin ilahi sanatçılarımızın rezervasyonlarına bakalım eğer müsaitse sizinlede anlaşma gerçekleşirse rezervasyon yaparız..

 8. İstanbulda yapacağımız ilahili düğün için 4 kişilik ilahi ekibi istiyoruz.Birazda kaliteli bir ilahi ekibi olursa çok iyi olur diye düşünüyoruz. Çünkü önemli misafirlerimiz geleceğinden amatörlük olmasın diye araştırıyoruz.4 kişilik kaliteli ilahi ekibi ,sunucu, hoca, 5 kişilik te semazen desek ücretleri ne olur acaba?

  1. ilahi ekibi konusunda bizde amatör grup yok hepsi eğitimli tecrübelidir.Semazen grubu içinde aynı şekilde kaliteli semazenlerle çalışıyoruz.Hoca satışı yapmıyoruz çünkü kuran para ile okunması doğru değil allah rızası için okunması gerekir diyoruz.Sunucu için cüzzi bir miktar ücret talep ediyoruz.İlahi ekibi için farklı ekiplerimiz mevcut fiyatları değişiyor.O yüzden isterseniz özelden görüşelim. 05326302810

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.