İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet organizasyonları nasıl olmalı diye insanlar hep bir düşünce içerisinde kalmış ve çözümünü kimi insanlar kendi bulmuşken kimi insanlar araştırmalara dalmış,kimi insanda işi çığrından çıkmış şekilde yaparak kendi nefsini tatmin etmiştir.Bu yüzden üzüm üzüme baka baka kararır atasözüde insanların birbirine bakarak filan kişi böyle yaptı diye çok örnek almaları bu atasözünü bir kez daha doğruya taşımıştır.

İnsan düşündüğü zaman aslında çoğu şeyi kolaylıkla bulabilir.Örneğin sünnet nedir? bunu herkes biliyor.Niçin Yapılır? bunuda herkes biliyor.

Sünnet dini bir görevdir ve hazreti İbrahimden bize kadar ulaşan bir sünnettir.Dinimiz için yapılan bu vecibeyi tabiki dine uygun şekilde kutlamak gerekir.Sünnet ederken dua ile mevlit okutup sonrada şeytani şekilde kutlamalarda şu zamanda yapılan en büyük yanlıştır.Allah için yapılan bir görev onun rızasına uygun şekilde kutlaması yapılmalıki yapılan görev yerine ulaşmış olsun.

ÖRNEKLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

2 Yorum “İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu”

  1. İslami sünnet organizasyonları için örnek içeriklerinizin fiyatları nelerdir?. istanbulda islami sünnet düğünü organizasyon için fiyat talep ediyoruz.

    1. Merhabalar Taner bey: islami sünnet organizasyonları fiyatları istanbul için e-posta adresinize bilgilendirme gönderilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir