Mehterli gelin alma programı ile İstanbul ve çevresinde hizmetler vermeye devam ediyoruz. Mehter takımı ile gelin almak ihtişamını yaşamak için için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Damat bey mehter takımı ile gelin hanımın evi önüne geliyor. 20 dk, yada 30 dk boyunca mehter marşları ev önünde çalınıyor. Tarihi kültür çerçevesinde bir gelin alma töreni gerçekleşiyor. Mehter takımı ile gelin çıkarması için bizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Mehter Marşı İle Gelin Çıkarma

Son zamanlarda büyük artış yaşayan mehterli gelin çıkarma hizmetleri İstanbul da çok yaygınlaşmaya ve kabul görmeye başladı. Artık kleşelleşmiş adetlerden sıkılan gençler kültürel etkinliklere yönelmeye başladı. Hatta düğünlerini bile farklı konseptlere taşıyan çok kişi mevcuttur. Örneğin tarihi konseptli dini düğün organizasyonları çok yaygınlaşmıştır. Sünnet düğünlerinde de aynı şekilde büyük bir tarihi kültür yönelimi mevcuttur.

Gelin çıkarma yaparken ne yapacağım diye düşünen ve oyun adeti istemeyen damatlar için mehterli gelin çıkarma gayet iyi bir seçimdir. Seyran Organizasyon olarak bu alanda profesyonel mehter takımları ile sizlerleyiz.