Pamukşeker Kiralama – Popcorn “Patlamış Mısır Kiralama”

Pamuk şeker arabası kiralama ve popcorn mısır arabası kiralama hizmetleri ile istanbulda ve tüm ülke genelinde üstün hizmetler sunmaktayız.Sünnet düğünlerinde özellikle çok tercih edilir..Alkollü programlara hizmet vermiyoruz.İstanbul genelinde pamukşeker arabası kiralama ve popcorn (mısır) arabası kiralama hizmetleri ile mükemmel ve hijyenik bir şekilde sunmaya devam ediyoruz..Fiyatları kişi sayısına göre farklılık göstermektedir.

  

Sünnet Düğünleri Pamukşeker Kiralama & Popcorn Mısır Kiralama

Sünnet düğünü organizasyonlarında vazgeçilmez hale gelen pamukşeker arabası kiralama ve patlamış mısır kiralama hizmetleri hijyenik bir şekilde tarafımızdan sizlere ulaştırılmaktadır.Sünnet düğünlerinde çocukların çok olması hasebiyle ve büyüklerinde bu lezzetlere ilgi göstermesiyle sünnet organizasyonlarında çok talep görmektedir.

 

Pamukşeker Popcorn Kiralama Fiyatları

Pamukşeker ve popcorn kiralama fiyatları yerine ve kişi sayısına göre farklılık gösterebilir. Lütfen bizi arayınız.

6 Yorum “Pamukşeker Popcorn Kiralama”

  1. Pamuk şeker arabası kiralama yapmak istiyoruz. istanbul avcılarda yapılacak bir sünnet organizasyonu için pamukşeker kiralama fiyatları nedir.?

  2. Avcılarda yapılacak bir sünnet merasiminde kullanmak üzere pamukşeker kiralama ve popcorn mısır kiralama yapmak istesek fiyatları ne kadar acaba?

    1. ilhan bey iyi günler öncelikle: popcorn mısır arabası kiralama tarihi kıyafetli elaman ile sizin kişi sayınıza göre farklılık arzediyor.Yine pamukşeker arabası kiralamada aynı şekilde davetli sayısına göre belirlenir.Ama biz e-posta adresinize ortalam fiyatları gönderelim.bizde avcılardayız isterseniz görüşmeye gelebilrsiniz…

  3. İyi günler öncelikle; esenyurtta bir sünnet organizasyonunda pamuk şeker kiralama yapmak istiyoruz.Ortalama 50 veya 60 çocuk var.Pamukşeker fiyatı nedir acaba….

    1. iyi günler efendim. pamukşeker kiralama hizmetinde sadece çocuklara göre hizmet olarak düşünmüyoruz.Çünkü büyüklerde aldığı oluyor çoğunlukla. oyüzden sınırsız olarak 300 tl gibi bir ücret olur size. Büyük veya çocuk farketmeden hepside alabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir