Ramazan Etkinlikleri

Seyran Organizasyon olarak profesyonel ekiplerimizle ramazan organizasyonları alanında iz bırakan ve değer katan programlar sunuyoruz.Organizasyonlar alanında her zaman en iyisini planlayarak dinamik ve tecrübeli ekibimizle arzu edilenin daha ötesinde programlar gerçekleştiriyoruz.Ramazan etkinlikleri için detaylı bilgileri bizi arayarak talep edebilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri Ramazan Etkinlikleri

Alışveriş merkezlerinde ramazan aylarında yapılan ramazan organizasyonlarında ilahi ve tasavvuf ekibi, semazen ekibi, mehter takımı, osmanlı macunu, osmanlı şerbeti ve diğer etkinlikler ile sizlerleyiz.

 

İftar Organizasyonları

İftar organizasyonları için tasavvuf musiki ekibi kiralama, semazen ekibi kiralama, mehteran takımı, osmanlı şerbetçisi kiralama, osmanlı macunu ve çeşitli etkinlikler ile programlarınıza neşe katıyoruz.Çeşitli mekanlarda iftar saatlerinde büyük veya küçük çaplı ekiplerle taleplere cevap veriyoruz.

 

 

İftarda Neyzen Kiralama

İftarda ney dinletisi için neyzen kiralama hizmetlerimiz profesyonel olarak devam ediyor.Özellikle iftar mekanlarında sahnesi ufak olan yerlerde veya çok gürültü olmasın diye düşünenler iftarda sadece neyzen talep etmektedirler. Misafirler toparlanırken iftardan 25 dk önce ney dinletisi başlar ve ezan okunacak zamanı 15 dk iftar molası verilir. İftardan sonra neyzen yerini alır ve 35 dk kadar ney dinletisi yapar ve programını sonlandırır.Artık insanların rahatsız olmaması açısından böyle daha uygun görülmektedir.

 

 

 

İftarda Kanun Kiralama

İftarda kanun dinletisi de aynı neyzen gibi iftardan önce ve sonra şeklinde seanslarla programını tamamlamış olur.iftarda kanun dinletisi enstrümantal müzik olarak yapılmaktadır.

İftarda Semazen Gösterisi

İftarda semazen gösterisi en çok talep gören hizmetlerden birisidir. İftardan önce veya iftardan sonra semazen gösterisi 15 dk olarak icra edilmektedir.