Semazen Ekibi İle Organizasyonlarınıza Neşe Katıyoruz.

Semazen ekibi kiralama alanında Seyran Organizasyon olarak talep etmiş olduğunuz ekipleri belirtilen zamanda organizasyonlarınıza ulaştırıyoruz. Profesyonel semazen ekibi ile organizasyonlarınıza renk ve neşe katıyoruz. Amatör düşünceden uzak genç ve dinamik kadromuz ile unutulmaz ve muhteşem semazen gösterileri icra ediyoruz.

Semazen Ekibi İle Teşrif Edilen Bölgeler

İkamet bölgemiz İstanbul olduğu için buradaki hizmet çapımız daha geniş yankı bulmaktadır.Semazen ekibimiz ile özel gün ve gecelerde organizasyonlarınıza bir neşve katabilmek için tüm dünya geneline bu hizmeti ulaştırmaya gayret ediyoruz. Genel olarak Türkiye bazlı çalışmalar yaparken, talep üzerine zaman ve şartlar uygun olursa yurt dışı organizasyonlarınada iştirak ediyoruz.

Semazen Grubu İle Hizmet Katılabileceğimiz Organizasyonlar

Semazen grubu gösterileri yaparken bazı durumlardan dolayı seçici davranmak mecburiyetindeyiz.Sema gösterilerine ve ahlak yapısına aykırı programlarda ekip gönderimi yapmıyoruz.Genelde Semazen grubu ile katıldığımız organizasyonları şöyle sıralayabiliriz. İslami düğünler, sünnet organizasyonları, ilahi konserleri, iftar programları, mutaassıp tekne düğünleri, okul ve eğitim organizasyonları, ramazan etkinklikleri, şeb-i arus törenleri, içinde semaya aykırılık bulunmayan çeşitli etkinliklere katılım sağlıyoruz.

 

Profesyonel semazen ekibi organizasyonları için videolarımızı izleyebilir veya program yerlerinde bizi ziyaret edebilirsiniz.Semazenlerin sayısını program yapılacak sahneye görsel kaç kişi daha güzel olur diye düşünerek arttırabilirsiniz.Kişi sayısı çoğaldıkça semazen ekibi gösterileri dahada ihtişamlı bir görselliğe kavuşacaktır.

     

Semazen ekibi hizmet alanında sayısız referanslarımız mevcutur. Erzurum 2011 kış olimpiyatları, ülker arena istanbul şebi arus törenleri, Ukrayna Kiev tarihi opera salonunda büyük gösteri, Kuveyt’te Türk Hava Yollarının düzenlemiş olduğu Türkiye kültür esintileri organizasyonu, Türkiye genelinde kurumsal organizasyonlar, sayısız konser ve dini düğünler, çeşitli etkinlikler…

Sizlerde bu güzel hizmeti almak için iletişim bölümündeki telefon numaralarından bizlere ulaşabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz…

32 Yorum “Semazen Ekibi”

 1. istanbul da semazen gösterisi fiyatları kişi başı ne kadar. Kişi sayısı yükseldiği zaman semazen gösterisi için indirim var mı?

  1. Olgun bey iyi günler. İstanbulda semazen gösterisi fiyatlarını size e-mail olarak gönderiyoruz.Semazenler için ücretler zaten kişi başı olduğu için sayıda yükselme olsada ücrette farklılık olmuyor…

 2. Sayın yetkili ilahi grubu ve semazen ekibi için görüşmek istiyorum. Semazen lerin sayısını siz mi belirliyorsunuz yoksa bizde karar verebilirmiyiz.?

 3. Semazen ekipleri ücretleri için bilgi yazmamışsınız. 5 kişilik semazenler için ne gibi bir ücret talep edersiniz?

  1. semazen gösterileri için 5 kişilik ekip fiyatını size e-posta olarak gönderiyoruz.

 4. Semazen ekibi gösterisi kaç dakika sürüyor acaba?. biz 20 dakika düşünüyoruz. Yapmak istediğimiz semazenli bir nişan organizasyonu var. bunun için teklif alabilirmiyiz sizden?..

  1. semazen gösterisi 15-20 dakika sürüyor. nişan organizasyonu için semazen fiyatları size gönderilmiştir. e-postanızı kontrol edermisisiniz?

 5. sünnet düğünü için semazen kiralamayı düşünüyorum yerimiz avcılarda armoni düğün salonu… 2 kişilik semazen ücreti bize ne olur?. 20 dk lık bir gösteri olsa mesela?.

  1. İlhan bey iyi günler: Semazen kiralama fiyatı kişi başı 150 TL istanbul için. Kaç kişi isterseniz gönderebiliriz.

 6. Semazen ekibi en az kaç kişi kiralamak gerekiyor? .Tekirdağda semazen ekibi kiralamak istiyoruz. Yol ve diğer masraflar toplam semazen ekibi kiralama ücretleri nedir?

  1. semazen ekibi sayısını siz belirleyebilirsiniz. 1 kişide olabilir 10 kişide olabilir. ama görsellik açısında en azından iki kişilik semazen grubu olmasında fayda vardır.Fiyatları telefonla bildirebiliriz.05326302810

 7. Semazen ekibi için ücret bilgisi alabilirmiyiz. Tekirdagda islami düğün için kiralamak istiyoruz. 3 kişilik. Olacak. 4 kişilik te ilahi ekibi fiyatları tekirdagda olacak şekilde….

  1. Tekirdağda islami düğün hizmetlerimiz mevcuttur.Sadece semazen ekibi isterseniz fiyat farklı olur. komple ekip olarak olursa fiyat farklı olur. 4 kişilik ilahi ekibi ve 3 kişilik semazen bilgilendirmesi e-postanıza gönderilmiştir.Tekirdağ da örnek teşkil edecek tarzda güzel bir program paketi sizleri bekliyor. İyi günler

 8. Semazen ekibi rezervasyonu yaptırmak istiyoruz istanbulda semazen kiralamak için ofisiniz nerede acaba

 9. Çorumda semazen ekibi kiralamak istesek 5 kişilik semazen fiyatları nedir acaba? çorum sungurlu için semazenli düğün de ilahi ekibi fiyatınıda gönderirseniz çok iyi olur.

  1. Çorumda semazen ekibi ve ilahi ekibi için e-postanıza fiyatlarla ilgili bilgilendirme alacaksınız. teşekkürler

 10. iyi akşamlar: semazenli düğün yapacağız düzcede, ilahi ekibi ve semazen ekibi ücretleri hakkında bilgi istiyorum.düzce de yapılcak bir semazen li düğün paketi fiyatı gönderirmisiniz?

  1. iyi akşamlar isa bey, düzcede ilahi ve semazen ekibi hizmetimiz mevcuttur. e-posta adresinize gönderiyoruz gerekli bilgileri…

 11. Semazen ekibi için görüşmek üzere randevumu almamız gerekiyor. 3 kişilik bir semazen ekibi talep edecektik sizden.

  1. semazen ekibi için rezervasyon üzere çalışıyoruz. İsterseniz telefonla rezervasyon yaptırabilirsiniz. isterseniz ofise buyrun orada görüşebiliriz. Gelmeden bir kaç saat önce ararsanız dışarıda olabiliriz çünkü

 12. Selamun aleyküm sayın yetkili izmit te yapacağımız bir semazenli düğün için bize fiyat verebilirmisiniz?. Birde semazen ekibi en az düğünlerde kaç kişi olması gerekiyor.?

  1. Aleyküm selam sait bey. izmit için semazenli düğün hizmetimiz mevcuttur.Semazen ekibi düğünlerde kaç kişi isterseniz tercihi size kalmış. Siz sadece semazen ekibi mi itiyorsunuz yoksa ilahi ve tasavvuf ekibi de olacakmıdır bunları özelden bize belirtirseniz fiyat konusunda yardımcı oluruz.

 13. Semazenli düğünlerde kaç kişilik semazen ekibi geleceğini biz belirleme yapabiliyormuyuz yoksa siz mi belirliyorsunuz. Semazen ekibi düğünde kaç kişi olması gerekir. Birde çorluya geliş fiyatları

  1. Çorlu için semazen ekibi istiyorsunuz yanılmıyorsam. Semazen kişi sayısını siz belirleme yapabilirsiniz.Fiyatları türkiye geneli arayanlar olduğu için özelden ararsanız yardımcı oluruz.0 5326302810

 14. Merhabalar semazen ekibi kaç kişi olarak geliyorsunuz. Düğünlerde semazen sayısı kaç kişilik ekip olması lazım acaba?

  1. Semzaen ekibi sayısı düğünlerde bizim belirlediğimiz bir durum değil. siz kendiniz kaç kişi isterseniz ona göre organizasyon yapılır.Birde sahneye göre kaç kişi yakışır veya kaç kişi sığabilecek bunlar göz önünde bulundurulursa daha iyi olur

 15. 3 kişi büyük semazen 1 tanede çocuk semazen kiralamak istiyoruz. Program koceli izmitte olacak nasıl bir program görüşmesi yapabiliriz.

  1. Koceli izmit için semazen hizmetimiz mevcuttur. bizi telefonla arayın görüşelim 05326302810

 16. istanbul içinde yapacağımız bir sünnet düğününde semazen ekibi kiralamak istiyoruz.5kişilik bir semazen ekibi ücreti nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.