Sünnet Tahtı Kiralama

Organizasyon alanında toplumun ihtiyacını doğru ve dürüst bir şekilde gidermeye gayret ediyoruz. Farklı renklerde ve modellerde sünnet tahtı kiralama hizmetlerimizle belirtilen adreslere, istenilen zamanlarda getirip teslim ediyoruz.Görkemli ve şık sünnet tahtları ile sünnet düğünleri için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Sünnet Tahtları Kiralama Fiyatları

Sünnet tahtı kiralama fiyatları İstanbul içinde 500 TL den başlamaktadır.Şehir dışı olduğu zaman eğer organizasyon ekibi gidecekse sünnet tahtınıda götürebiliyoruz. Sadece taht için şehir dışı hizmeti vermiyoruz.İstanbulda sünnet tahtı kiralama fiyatı 500 TL ile 750 TL arasında farklılık arzetmektedir. Bulunduğumuz bölgeye göre nakliye üctretini hesaplayarak ona göre fiyat vermekteyiz.

Sünnet Düğünleri Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet düğünleri için sünnet koltuğu kiralama ile sizlere çözüm ortaklığı yapmaya devam ediyoruz. Tercihe göre farklı renkli sünnet tahtlarıda mevcuttur. Örneğin kırmızı koltuklar, mavi ve beyaz koltuklar şeklinde seçim yapabilirsiniz.İki çocuk varsa eğer koltuğa oturması gereken çift kişilik sünnet tahtı kiralama hizmetimizde mevcuttur.