İftarda sünnet düğünü organizasyonları için sizlerleyiz. Hem davetlilere iftar organizasyonu, hemde sünnet iftarda sünnet organizasyonu yapmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız organizasyon içeriklerini bizden talep edebilirsiniz. İftarda sünnet düğünü ve sünnet mevlidi organizasyonu için profesyonel ekiplerimiz sizleri bekliyor.

İftarda Sünnet Organizasyonu Nasıl Yapılır?

İftarda sünnet organizasyonu için genel içerik akışı şu şekildedir. Genelde iftara bir saat kala davetliler toparlanmaya başlarlar. Topralnma esnasında

 • Davetliler toparlanma esnasında salona enstrumantal fon müziği verilir.
 • İftara yarım saat kala Kuran’ı Kerim tilaveti sunulur.
 • Eğer sünnet mevlidi okunacaksa daha erken başlayarak Mevlid’i Şerif okunur.
 • Günün anlam ve manası üzerine anlatım yapılır.
 • İftara 5 dakika kala dua yapılır.
 • Canlı ezan okunarak iftara başlanır.
 • 15 Dakika ekipler iftar açtıktan sonra program başlar.
 • Eğer sünnet tahtı ve yeniçeri ekibi varsa giriş merasimi yapılır.
 • İlahi ve tasavvuf ekibi sahne alır, ilahiler ezgiler tasavvuf eserleri seslendirilir.
 • Bir kaç eser okunduktan sonra semazen gösterisi yapılır.
 • Programda farklı içerikler varsa eklemeler devam eder.
 • Davetliler dağılırken program nihayete erer.

İftarda sünnet mevlidi yada iftarda sünnet düğünü organizasyonu ortalama içeriği bu şekildedir. İftar ile sünnet birleşmesi bu şekilde sağlanmış olur. İçerikleri sizler kendinizde düzenleyebilir ve bir paket içeriği oluşturabilirsiniz.

Dini Sünnet Düğünü Örnek Paketleri Görmek İçin Tıklayın

İftar da Sünnet Organizasyonları için Neler Yapılabilir?

İftarda Tasavvuf Ekibi – İlahi Ekibi

İftarda sünnet düğünleri için en çok tercih edilenlerden birisi tasavvuf ve ilahi ekibidir. Profesyonel tasavvuf ve ilahi ekibi ile organizasyonlarınıza neşe katıyoruz. Bizi arayarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

İftarda Semazen Ekibi – Semazen Gösterisi

İftarda sünnet düğünü yapanlar için yine en rağbet gören ekiplerden semazen ekibi olarak öne çıkmaktadır. İftar da semazen gösterisi Ramazan ayında yaygın bir programdır. Sadece sünnet mevlidi olarak değil, normal iftar programlarında da çok tercih görmektedir. Profesyonel semazen ekibi ile sizlerleyiz. Bizi arayarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Sünnet Düğünleri Pamukşeker ve Popcorn Patlamış Mısır Kiralama

İftarda sünnet düğünleri önerilerimizden olan ve beğeni toplayan pamukşeker ve popcorn patlamış mısır kiralama hizmetidir. Hem çocuklar hem büyükler sınırsız olarak faydalanabilmektedir. Sünnet düğünlerine neşe katan bu nostaljik ikramlar çok beğeni kazanmaktadır. Pamukşeker ve popcorn patlamış mısır kiralama için bizi arayarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Sünnet Düğünleri Osmanlı Macunu ve Osmanlı Şerbeti

İftarda sünnet düğünleri için Osmanlı macunu ve Osmanlı şerbeti tercihi yapabilirsiniz. Hem çocuklar hem büyükler için ideal ve nostaljik bir seçim olacaktır. Bu ikramlardan sınırsız olarak faydalanabilirsiniz. Sünnet düğünlerine neşe katan bu nostaljik ikramlar çok beğeni kazanmaktadır. Osmanlı macunu ve Osmanlı şerbeti kiralama için bizi arayarak detaylı bilgi talep alabilirsiniz.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Ekibi Kiralama

İftarda sünnet düğünleri için en çok tercih edilenlerden birisi tasavvuf ve ilahi ekibidir. Profesyonel tasavvuf ve ilahi ekibi ile organizasyonlarınıza neşe katıyoruz. Bizi arayarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

İftar da Sünnet Düğünleri İçin Mehter Takımı Kiralama

İftarda sünnet düğünleri mehter takımı kiralama yapabilirsiniz. Tarihi değerlerimizden olan mehter takımı, dini organizasyonlarında çok rağbet görmektedir. Profesyonel mehter ekibi ve diğer ekiplerimizle organizasyonlarınıza neşe katıyoruz. Mehter takımı kiralama için bizi arayarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

İftar da Sünnet Düğünleri İçin Balon Süsleme

İftarda sünnet organizasyonları için balon süsleme hizmetleri veriyoruz. Her renkte ve her modelde balon süslemeleri yapıyoruz. Sünnet ve mekan konseptine uygun renklerde balon süslemeleri için bizden fikir ve destek alabilirsiniz. Zincir balon, kemer şeklinde balon, sütun şeklinde balon, papatya şeklinde ve yerlere serpe balon süslemeleri ile sizlerleyiz. Balon süsleme için bizi arayarak fiyat bilgi talep edebilirsiniz.

Sünnet Düğünleri İçin Sünnet Konsepti Kiralama