Semazen Ekibi Fiyatları

Semazen ekibi fiyatları organizasyona iştirak edecek olan semazenlerin kişi sayısına göre değişmektedir.Şehir içinde yani İstanbul içinde ücret farkı yoktur. Gelecek ekibin sayısı bu durumu değiştirmektedir.Gidilen uzaklık mesafe ve yol masrafına göre ücretler farklılık göstermektedir.Bu yüzden bizzat ofisimize gelerek veya saat 08.00 – 2400 saatleri arasında telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Semazen ekibi kaç kişiden oluşur?

Semazen ekibi sayısı seçimi size kalmıştır.İsterseniz iki kişi,isterseniz 3veya 5 kişi seçimi tamamen size aittir.Ama semazen sayısı ne kadar fazla olursa görsellik o kadar artar ve güzelleşir.Düğün ve etkinliklerde şuda önemlidir.Sahne büyüklüğüne göre davranılabilir.Çünkü üç kişilik sahneye beş semazen çıkarılamaz.Birde şuda unutulmamalıdırki semazenlerin selamlaşmaları yerini bulabilmesi için kişi sayısını en asgari ikiden düşürmemek gerekir.


Semazenli Düğün Organizasyonları İstanbul da Yeni Bir Çığır Açıyor

Düğün organizasyonları ve sünnet düğünlerinde özellikle semazen gösterileri çığır açmaya devam ediyor. Semazenli düğünlerin sayısı her geçen senelerde dahada artış gösteriyor.Muhafazakar kesimlerin programlarına neşe katması açısından semazenli düğün organizasyonları yapması çoğu kimselerede örnek teşkil ediyor.Alaturka eğlencelerden sıkılanlar için semazenli düğünler tercih sebebi oluyor.

Tüm Dünya Genelinde Semazen Ekibimiz Sizlerle

Yurt içi ve yurt dışı  genelinde uzak yakın demeden semazen gösterileri ile halkımıza hizmet ulaştırmaya devam ediyoruz.Semazen organizasyonları için rezervasyon bilgilerini bizleri arayarak edinebilirsiniz…

Mevlevi Törenleri – Usulüne Göre Semazen Ekibi Programları

Mevlevi törenleri ile profesyonel ekibimiz talep edilen bölgelere belirtilen zamanlarda giderek programlarını icra ediyor.Mevlevi ekibi organizasyonları hakkında geniş bilgi almak için bizi arayabilirsiniz…

 

NOT: Semazen gösterilerine ve kriterlerine uymayan mekanlarda sahne almıyoruz.Alkollü programlar, giyim defilesi, danslı organizasyonlar, şarkı klipleri için lütfen rahatsız etmeyiniz…

10 Yorum “Semazen Ekibi Fiyatları”

 1. Merhaba,
  28.11.2021 tarihi için İstanbul Bağcılarda 4 kişilik Semazen grubu fiyatı bildirebilir misiniz?
  Teşekkürler.

 2. Semazen ekibi kıyafetleri temin etmek istesek yardımcı olurmusunuz. Semazen ekibi için gösteri izleme özel olarak yapabiliyormu acaba? Yurt dışından gelen misafirlerimiz için istesek neeeee izleyebiliriz?.

  1. Semazen kıyafetleri durumuna karışmıyoruz.Ama isterseniz yönlendirme yapabiliriz sizi.Biz düğün ve etkinliklerde görev alıyoruz. İsterseniz galata mevlevihaesi ve onun gibi semazen grubu gösterileri düzenleyen yerler var oralarda izleyebilirsiniz.

 3. Merhabalar kolay gelsin semazen fiyatı 10 kişilik olacak şekilde bilgilendirme yaparmısınız. Yer istanbul sancaktepe

  1. merhabalar yunus bey. semazen ekibi fiyatları 10 kişi olacak şekilde e-postanıza gönderildi teşekkürler….

 4. Semazen ekibi konusunda bilgilendirme yapılmış ama kişi başı fiyatı belirtilmemiş. İstanbul da semazen ekibi kişi başı fiyatı nedir acaba?.

  1. Haydar bey iyi günler öncelikle.. İstanbulda kişi başı semazen ekibi fiyatı kayıtlı e-mail adresinize gönderilecektir. Kaç kişilik semazen ekibi istiyorsanız fiyatları kişi başına hesaplayarak çıkarabilirsiniz.Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir