Kılıç kalkan ekibi ile istanbul’da ve tüm ülke genelinde profesyonel olarak düğün organizasyonları, sünnet düğünleri ve diğer etkinliklerde sizlerleyiz.Mehter takımı eşliğinde kılıç kalkan ekibi veya sadece kılıç kalkan ekibi tarzında seçimler yapabilirsiniz.Son zamanlarda talepleri artan ve özellikle sünnet düğünlerinde ve mehter eşliğinde evlilik düğünlerinde talep edilen kılıç kalkan grubu, izleyenlerine geçmişten kesitler sunuyor.


Sünnet tahtı ve yeniçeriler ile sünnet düğünlerinizin ihtişamı mükemmele kavuşuyor.İhtişamlı ve görkemli bir sünnet organizasyonu isteyenler için ilk tercihlerden biri haline gelen sünnet tahtı ve yeniçeri ekibi programlarını en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz.

2 Yorum “Kılıç Kalkan Ekibi”

  1. İstanbul avcılarda yapılacak bir islami sünnet düğünü organizasyonu için kılıç kalkan ekibi istiyoruz.6 Kişilik kılıç kalkan ekibi fiyatları nedir acaba?

    1. kılıç kalkan ekibi hangi tarihte olacak acaba. hem organizasyon tarihinibildirmek hemde kılıç kalkan ekibi fiyatını bu numaradan öğrenebilirsiniz.05326302810

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir