Osmanlı Şerbetçisi ve Osmanlı Macunu

Seyran organizasyon olarak tarihi lezzetler hijyenik bir şekilde sizlere ulaştırııyoruz.Organizasyonlarınızda hem farklı bir atmosfer hemde gönül alıcı bir ikram geleneği oluşturabilirsiniz.Tarihi kıyafeti ve altın sarısı mükemmel görünümlü sırtında taşıdığı şerbet güğümü ile osmanlı şerbetçisi misafirlerinize şerbet ikram ederken mükemmel bir iş yaptığınızın farkına varacaksınız.Yine Osmanlı macunu ile geçmişimizden bu güne unutulmuş kültürleri gün yüzünü çıkarıyoruz.Osmanlı şerbetçisi kiralama ve Osmanlı macuncu kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Temiz ve hijyenik kurallara riayet ederek sizlerin sağlığını riske atmadan şerbet dağıtımları yapıyoruz.Tek kullanımlık karton bardaklar ile ve farklı şerbet seçimleri ile sizlere bu hizmeti en mükemmel şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz.

  

4 Yorum “Osmanlı Şerbetçisi ve Macunu”

    1. osmanlı şerbetçisi kiralama fiyatı genel olarak kişi sayısına göre belirlenir.Örneğin 250 veya 300 kişiye kadar 300 tl olan fiyatlar her 100 kişi için 50 tl farkeder.

  1. istanbul anadolu yakasında yapacağımız bir dini düğün programında misafirleri karşılarken tarihi kıyafet ile hem karşılama hemde şerbet ikramı için osmanlı şerbetçisi kiralamak istiyoruz.Acaba osmanlı şerbetçisi fiyatı nedir?

    1. Osmanlı şerbeti fiyatı davetli sayısına göre belirleniyor.Örneğin 300 kişilik bir osmanlı şerbeti ile 500 kişilik arasında fark oluyor. İletişim bölümünde telefonlarımız var. arayın detaylı görüşelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.