Mehter Ekibi İle Organizasyonlar Daha Mükemmel

Mehteran ekibi ile geçmişten günümüze ışık saçan ve asırlardır eskimeyen o muhteşem mehter marşlarını organizasyonlarınıza taşıyoruz. Atalarımızın savaşlarda mehter ekibi ile coştuğu ve o güzel namelerle ne duygular hissettiğini bir nebzede olsa hep beraber yaşamaya çalışalım..

Profesyonel mehteran ekibi ile özel gün ve gecelerde talep edilen iller ve ilçelerde organizasyonlara icabet ediyoruz.

Mehter Ekibi İle Sünnet Düğünü Organizasyonları

Sünnet düğünlerinde artık vazgeçilmez içeriklere dahil edilen mehteran ekibi, programlara ışık tutmaya devam ediyor.Sünnet tahtı ve yeniçeriler eşliğinde sünnet çocuğu salona giriş yaparken arkasında canlı marşlarla mehteran grubu eşlik eşlik ediyor.İhtişamlı bir başlangıca imza atılıyor. Sünnet çocuğu makamına yerleştikten sonra mehter marşları belirlenen süre zarfında devam ediyor.

 

Mehter Grubu İle İstanbul’da Gelin Alma Organizasyonları

İstanbulda son zamanlarda çok talep edilen içeriklerden biriside mehterli gelin alma organizasyonlarıdır.Genel olarak toplum davul zurna ile yaptığı gelin alma merasimini, alternatif düşünen aileler veya çiftler daha kültürel bir boyuta taşımıştır.Hem beğenilen hemde organizasyona ayrı bir hava katan bu içerik tarafımızdan profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.Mehter grubu ile gelin alma konusunda verilen adrese ekibimiz teşrif ediyor. Belirtilen süre boyunca program yapıyor.Eğer talep olursa salonda programa devam edilebiliyor.

Mehterli gelin alma organizasyonları ile Seyran Organizasyon olarak sizlere çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

 

Dini düğün organizasyonları, dini sünnet organizasyonları ve özel günler ve gecelerinizde mehter takımı için bizi arayın.Profesyonel bir kadro için seyran organizasyon ile irtibata geçin.

2 Yorum “Mehter Ekibi”

  1. İstanbulda mehter ekibi kiralama yapmak istesek kaç kişilik mehter olması gerekir?. biz çok kalabalık bir mehter ekibi istemiyoruz 8 kişilik bir grup için istanbul beylikdüzünde ne fiyat talepedersiniz? acil cevap bekliyorum

    1. mehter ekibi kiralama istanbul fiyatlarını özelden gönderiyoruz size …teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir