Sünnet tahtı ve yeniçeriler ile sünnet merasimlerinizde coşkulu anlar yaşatmaya devam ediyoruz. Sünnet koltuğuna oturmuş olan sünnet çocuğunu yeniçeriler eşliğinde salona taşıyoruz. Sünnet tahtı ve yeniçerileri karşısında gören halk ihtişamı sevdiği için hemen alkışlamaya başlıyor.Sünnet tahtı ve yeniçerileri kiralamak isteyenler bizi arayın.

Seyran organizasyon olarak düğün ve sünnet düğünleri alanında atmış olduğumuz profesyonel adımlarla halkımızın gönüllerini fethetmeye devam ediyoruz. Çeşitli renk seçenekleri ile mükemmel görünümlü sünnet koltukları ve yeniçeri ekibimiz sizleri bekliyor.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Ekibi – Askerleri Kiralama

Sünnet düğünlerinde vermiş olduğumuz bu hizmet ile zamanında ve saatinde program yerine getirilen sünnet koltuğu ve yeniçeriler programın başlamasını beklemektedir. Yani geç kalma durumunu ortadan kaldırmış bulunuyoruz. Uydurma yeniçeri kıyafetleri değil orjinal yeniçeri kıyafetleri ile sizlerin huzuruna çıkmaktadırlar.

Sünnet Koltuğu ( tahtı) Kiralama Fiyatları

Sünnet koltuğu kiralama fiyatları İstanbul içinde nakliye dahil 1000 ile 2500 TL arasındadır. Ofis bölgemize yakın olan yerlerde nakliye ücreti alınmamaktadır. Şehir dışı için sünnet koltuğu fiyatları telefonla tarafımızdan bilgi verilmektedir. İstanbul dışı için sünnet tahtı kiralama hizmetleri genelde yapmıyoruz. Ama organizasyon olarak gidilecekse eğer o zaman bu hizmeti sağlıyoruz.

8 Yorum “Sünnet Tahtı ve Yeniçeriler”

 1. İyi günler sünnet tahtı kiralamak istiyoruz. Esenlerde bir düğün salonu için yanında 4 kişilik te yeniçeri askeri istesek fiyatınız ne olur acaba…birde sünnet tahtı resimlerinizi mail adresine atarmısınız?

  1. İyi günler havva hanım. sünnet tahtı ve yeniçeri askerleri fiyatı esenler için kampanyalı şekilde 500 tl dir. Sünnet koltuğu resimlerini atıyorum

 2. Sünnet koltuğu modelleriniz içinde mavi renkli sünnet koltuğu mevcutmudur.İstanbul ataköyde 20 ekim için mavi sünnet koltuğu kiralamak istiyoruz cevap bekliyoruz.

  1. mavi renkli sünnet koltuğu mevcuttur.İstanbulda sünnet koltuğu kiralama fiyatları için 0532 630 28 10 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz

  1. sünnet koltuğu kiralama fiyatları istanbul ile başka şehirler arasında fark var siz nereden istiyorsunuz bunu yer bildirimi yaparsanız fiyatverelim

  2. istanbul başakşehir de olacak program. Birde sünnet koltuğunu iki kişilik olarak istesek mevcutmudur

   1. iki kişilik sünnet koltuğu mevcut elimizde var kiralayabilirsiniz sıkıntı olmaz 250 tl kiralama ücreti var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir